orun_running_team2018-05-02T09:13:30+00:00

ORUN TEAM

ORUN RUNNING TEAM je nový sportovní tým začínající rokem 2018. Naším cílem je běhat, lyžovat a sportovat tak, aby nás to bavilo. Samozřejmě je naším cílem trénink zužitkovat a čas od času si vybojovat pěkné výsledky.

#orunrunning

 #orun_official 

#czechsportsbrand

Kateřina Argalášová
Kateřina Argalášová
orientační běh, skyrunning

2. místo ve skyrace na MS v Andoře 2017
2. místo na MČR v OB ve sprintu 2017
3. místo na MČR v OB na krátké trati 2017
1. místo ATEX Skyrunner® Czech Series Junior 2017

Filip Herbs
Filip Herbs
běžecké lyžování, běh, skyrunning

3.místo Evropský pohár v Adventure race
3.místo Orlický maraton
3. místo Jilemnicka 50

Ondřej Kantor
Ondřej Kantor
rugby, orientační běh, lyžařský orientační běh

10. místo na MČR v OB ve sprintu 2017
30. místo Mistrovstí světa juniorů v OB ve sprintu 2009

Jana Peterová
Jana Peterová
orientační běh

5. místo na Mistrovství Evropy dorostu na klasické trati 2016
2. místo Mistrovství Evropy dorostu v závodu štafet
3. místo INOV-8 CUP – žebříček A 2017

David Procházka
David Procházka
orientační běh

3. místo na MČR v OB ve sprintu 2015
58. místo Mistrovstí Evropy v OB ve sprintu 2016
3. místo na MČR v OB ve sprintových štafetách 2016

Klára Procházková
Klára Procházková
orientační běh

10. místo na MČR v OB ve sprintu 2016
6. místo na MČR v OB ve sprintových štafetách 2016
12. místo MČR v OB ve sprintu 2017

Matěj Urbaczka
Matěj Urbaczka
skyrunning

1. místo ATEX Skyrunner® Czech Series Junior 2017
2. místo v kategorii dvojic na LH24 (1. v kategorii) 2017
1. místo 54K – Šutr54 2016

ORUN U23

Jonáš Fencl
Jonáš Fencl
orientační běh

2. místo na ME dorostu ve sprintu 2015
2. JEC na klasické trati 2017
2. místo na MČR na klasické trati 2017

Anna Kopecká
Anna Kopecká
orientační běh

44. místo na Mistrovství světa juniorů na krátké trati 2017 ve FInsku
4. místo na Mistrovství Evropy dorostu ve sprintu v Makedonii 2015
2. místo na Mistrovství ČR na krátké trati 2017
2. místo na Mistrovství ČR na klasické trati 2017

Martin Roudný
Martin Roudný
orientační běh

4. místo na MČR NOB 2017
1. místo na MČR ve štafetách 2017
4. místo v INOV-8 CUP – žebříček A 2017

Jan Rusin
Jan Rusin
orientační běh

12.místo Mistrovství Evropy dorostu v OB ve sprintu 2016
24.místo Mistrovství Evropy dorostu v OB na klasické trati 2017
2.místo INOV-8 CUP Žebříček A 2016

ORUN TECHNICAL STAFF

Pavla Horová
Pavla Horová
fyzioterapie, orientační běh, běh

3.místo MČR NOB D21 2015
1.místo MS juniorů ROB 2010
52. žena Olomoucký půlmaraton

Jan Čermák
Jan Čermák
fotograf, orientační běh

NOVINKY