Od 1. do 7. července se věnujeme JWOC 2024 (Juniorskému mistrovství světa). Od 8.7. opět posíláme objednávky v běžném režimu.

OVONEX – ZINCUM SELENIUM 100 ML

Zinek a selen, dva základní kameny imunitního systému.

Čisté minerály, bez příchutí, cukrů, konzervantů nebo čehokoliv co k nim nepatří. Koncentrát, který jednoduše nakapete do vody, šťávy, čaje nebo kávy. Vaše tělo dostane, co potřebuje.

Zinek 15 mg RHP150 %
Selen 82,5 μg RHP 150 %
+ Magnesium 60 mg

RHP - referenční hodnota příjmu

70+ iontových minerálů z Velkého solného jezera. Vysoká vstřebatelnost.

 

399 Kč
Dostupnost: Na objednávku (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.7.2024
Kód: 15342
OVONEX – ZINCUM SELENIUM 100 ML

Detailní popis produktuLiquid


Zincum Selenium


bis-glycinate / organic
doplněk stravy

 
zinek 15 mg RHP 150%

50/100
dnů  • 70+ iontových minerálů
   z Velkého solného jezera

  • vysoká vstřebatelnost


selen 82,5 g RHP 150%

+

Mg 60 mg RHP 16%
RHP - referenční hodnota příjmu

Tečky Zincum SeleniumZincum Selenium Tečky Zincum Selenium Dávkování Zincum Selenium

Dávkování:

denní dávka 1 ml = 20 kapek,
balení 50 ml/100 ml - 50/100 denních
dávek.
Pohodlné dávkování pomocí uzávěru.

Obsah denní dávky:
zinek 15,00 mg (RHP 150 %)
selen 82,50   g (RHP 150 %)
hořčík 60,00 mg (RHP 16 %)
 RHP - referenční hodnota příjmu

Rozmíchejte v 250 ml vody, ovocné šťávy apod.

Košík Zincum Selenium

minimální doba trvanlivosti: 24 měsíců
obchodní balení: 16 ks / karton / 2 690 g

 

Doplněk stravy, není určeno jako náhrada pestré stravy a pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Zinek a selen, dva základní kameny imunitního systému.

  • Zinek je minerál, který působí na řadu funkcí našeho těla. Je kofaktor více než 200 enzymů, podílí se na proteosyntéze, metabolismu nukleových kyselin. Má význam pro normální růst, vývoj a reprodukční funkce člověka a je zapojen do správné funkce řady orgánů. Nedostatek zinku může vést k narušení plodnosti. Zvláštní pozornost je třeba zinku věnovat v těhotenství. Dalšími projevy nedostatku tohoto minerálu jsou kožní poruchy, poruchy imunitních funkcí, průjmy.
   Projevy nedostatku zinku - ztráta chuti k jídlu, snížení glukózové tolerance, dermatitida, vypadávání vlasů, šupinatá kůže, lámání nehtů, bílé skvrny na nehtech, neuropsychické potíže, zhoršené hojení ran, poškození činnosti pohlavních orgánů, postižení reprodukčních funkcí, poškození funkcí imunitního systému, poruchy látkové výměny bílkovin, tuků a sacharidů, porušení chuťového a čichového smyslu, porucha růstu.
   Zvýšit příjem zinku se doporučuje - dětem a mládeži v období růstu, aktivním sportovcům, těhotným a kojícím ženám, seniorům, vegetariánům a veganům, kuřákům, osobám pravidelně konsumujícím alkohol, u onemocnění způsobených nedostatkem zinku (onemocnění jater, ledvin, Crohnova choroba, ulcerózní kolitida, diabetes, astma aj.).

  • Selen a jeho význam pro lidský organizmus je v posledních letech intenzivně studován. Selen hraje významnou roli v obraně proti volným kyslíkovým radikálům (antioxidant). K dalším funkcím se řadí regulace syntézy hormonů štítné žlázy, reprodukční funkce, kde zvyšuje pohyblivost spermií (obsažen v bičíku spermie). Zabraňuje shlukování krevních destiček, čím zamezuje vzniku sraženin. Vhodný jako prevence šedého zákalu a makulární degenerace. Selen je vhodné užívat spolu s vitamínem E.
   Projevy nedostatku selenu - častější vznik nemocí kardiovaskulárního systému (včetně ischemické choroby srdeční a infarktu myokardu), zvýšené riziko onkologických onemocnění, negativní vliv na imunitní systém (oslabení imunity), zvýšené riziko diabetu 2. typu, rychlejší stárnutí pokožky a tvorba vrásek.
   Zvýšit příjem selenu se doporučuje - při zvýšené fyzické zátěži, u těhotných žen, u starších osob, při vyšším příjmu tuků, při infekčních onemocněních, při poruše funkce štítné žlázy, u artritidy (záněty kloubů) a dalších zánětlivých onemocněních.


Složení: koncentrát z Velkého solného jezera, purifikovaná voda, bis-glycinát zinku, selenomethionin, kyselina citrónová, rozmarýnový extrakt. Neobsahuje lepek, laktózu, cukr, alkohol, barviva a dochucovadla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

globe trolley bag (2)
2 690 Kč

Otevírání bagu 50/50. Vnitřní síťová přepážka. Několik vnějších kapes na...

21831