fbpx

Jsme česká firma O-RUN založená na základě naší lásky ke sportu a motivaci podporovat jeho rozvoj.

Jsme výhradním distributorem sportovního oblečení špičkové švédské značky Bagheera pro Česko a Slovinsko, kde také pořádáme velmi atraktivní firemní a týmové eventy. Od léta 2016 na našem trhu oficiálně zastupujeme další švédskou sportovní značku Vapro.

Za spojení našich ambicí a zkušeností od roku 2016 vyrábíme v estonském městě Tartu sportovní oblečení nesoucí naši značku ORUN, navazující na špičkovou produkci námi v Česku etablované a známé značky ISC.

V našich začátcích jsme byli zaměřeni především na vybavení a oblečení pro orientační běh, zatímco aktuálně mají naše produkty přesah do dalších sportovních odvětví, stejně tak jako do každodenního života. Jsme nadšenci do sportovně zaměřených eventů.

Důkazem kvality našich produktů je mimo jiné vybavení švédské reprezentace v orientačním běhu a stovek sportovních klubů po celé Evropě i v Česku.

Naším cílem je oblékat sportovce do vysoce kvalitního sportovního oblečení, které jim pomůže
při skvělých výkonech za maximálního pohodlí.

Naše produkty nabízíme několika cestami. Preferujeme z jasných důvodů osobní kontakt se zákazníky, a proto často vyjíždíme s prodejním stanem ORUN na české sportovní závody a akce.
Od podzimu roku 2016 mohou naši zákazníci využít nového eshopu.
Baví nás se s vámi potkávat a společně pracovat na klubových či firemních produktech. Proto vás zveme do sídla naší firmy nebo prodejního stanu stejně tak, jako vyjíždíme my za vámi.

  • Sportovní oblečení nejvyšší kvality vyráběné v souladu s těmi nejnáročnějšími ekologickými a technickými standardy.
  • Naše produkty jsou testovány v plné zátěži profesionálními a vrcholovými sportovci. Sami v nich sportujeme a máme je osobně vyzkoušeny.
  • Máme široký sortiment a nabízíme maximální flexibilitu při realizaci produktů šitých na míru.
  • Připravujeme pro vás designy, které si rozumí s našimi střihy a vyspělou výrobní technologií.
  • Baví nás hledat optimální řešení pro každého individuálního zákazníka. Ať je jím třísethlavý klub, rodinná firma nebo jednotlivý sportovec.