O nás

Jsme česká rodinná firma O-RUN založená na základě naší lásky k přírodě a ke sportu a motivaci podporovat jeho rozvoj.


JSME VÝHRADNÍM DISTRIBUTOREM ŠVÉDSKÉ ZNAČKY BAGHEERA

sportovního oblečení špičkové švédské značky Bagheera pro Česko a Slovinsko, kde také pořádáme velmi atraktivní firemní a týmové eventy. Zastupujeme i další švédské značky významné ve svých segmentech Oak Socks, Vapro, OL Tech a Letro.


SPORTOVNÍ OBLEČENÍ POD VLASTNÍ REGISTROVANOU ZNAČKOU ORUN

Za spojení našich ambicí a zkušeností nejenom orienťáků od roku 2016 vyrábíme v estonském městě Tartu sportovní oblečení nesoucí naši značku ORUN, navazující na špičkovou produkci námi v Česku etablované a známé značky ISC. 

 

Nyní je větší část produkce pod naší značkou vyráběna přímo u nás v Česku a není rok, abychom naši domácí kolekci nerozšířili o nové produkty a designy. 

 

V našich začátcích jsme byli zaměřeni především na vybavení a oblečení pro orientační běh, zatímco aktuálně mají naše produkty přesah do dalších sportovních odvětví, stejně tak jako do každodenního života. Jsme také nadšenci do sportovně zaměřených eventů. 

 

Jsme hrdými partnery seriálu závodů Czech Orienteering Tour. Podíleli jsme se na oblékání Juniorského Mistrovství světa v orienťáku 2013, Světového poháru 2018, Mistrovství světa 2021 a Světového poháru 2023. 


JSME VÝHRADNÍM DISTRIBUTOREM INOVATIVNÍHO BRANDU

TRUE STORY

TRUE STORY je elitní lotyšská sportovní značka v portfoliu společnosti ORUN. Byla založená mistrem světa v orientačním běhu Edgarsem Bertuksem, našim výborným partnerem se stejnou filozofií. Mezi hlavní přednosti patří neotřelé designy, špičkové tvrdě testované materiály a schopnost rychlé a individualizované reakce. Výraznou devízou je flexibilita výroby, která probíhá přímo v Lotyšsku a umožní unikátní design i běžci jednotlivci, klubům pak například snadné doobjednávky v menším počtu kusů. Sublimační tisk nejnovější generace (barvy přenášené přímo do látky) je samozřejmostí.

Podívejte se na počátek celého procesu, výrobu těch nejlepších materiálů.

A na finální zpracování přímo v Lotyšsku.

Naším cílem je oblékat sportovce do vysoce kvalitního sportovního oblečení, které jim pomůže při skvělých výkonech za maximálního pohodlí.

Naše produkty nabízíme několika cestami. Preferujeme z jasných důvodů osobní kontakt se zákazníky, a proto často vyjíždíme s prodejním stanem ORUN na české sportovní závody a akce. Od podzimu roku 2016 působíme také na online poli s naším O-RUN e-shopem.

Baví nás se s vámi potkávat a společně pracovat na klubových či firemních produktech. Proto vás zveme do sídla naší firmy nebo prodejního stanu stejně tak, jako vyjíždíme my za vámi.

Spolupráce s ORUN týmem pro vás znamená:

  • Sportovní oblečení nejvyšší kvality vyráběné v souladu s těmi nejnáročnějšími ekologickými a technickými standardy.
  • Naše produkty jsou testovány v plné zátěži profesionálními a vrcholovými sportovci. Sami v nich sportujeme a máme je osobně vyzkoušeny.
  • Široký sortiment a maximální flexibilita při realizaci produktů šitých na míru.
  • Připravujeme pro vás designy, které si rozumí s našimi střihy a vyspělou výrobní technologií.
  • Baví nás hledat optimální řešení pro každého individuálního zákazníka. Ať je jím třísethlavý klub, rodinná firma nebo jednotlivý sportovec.